Nobilis Tilia Šípkový olej BIO 20ml fialové sklo

Nobilis Tilia Šípkový olej BIO 20ml fialové sklo

Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Dětská kosmetika

Cena: 146,0 CK

Tento výjimečný šípkový olej lisovaný za studena z jader šípků růže svraskalé je jeden z nejlepších rostlinných olejů v péči o pokožku. Je výjimečně účinný proti vráskám, zmírňuje stárnutí pleti a přispívá k její hydrataci. Za studena lisovaný šípkový olej je výživný a bohatý na organicky vázané minerály. Hodí se k ošetření pokožky u nastávajících maminek a malých dětí. Může se míchat s dalšími rostlinnými oleji či bylinnými maceráty, protože udržuje účinnost směsí i při pouhé 10% koncentraci. BIO šípkový olej je jedním z nejhodnotnějších rostlinných olejů s vysokými hydratačními a výživnými vlastnostmi.

Způsob užívání: Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému. 

logo_CPKbio

Nobilis Tilia - laboratoře přírodní kosmetiky. Česká společnost vznikla v roce 2004 a od samého počátku se zabývá výrobou a vývojem kvalitní přírodní aromaterapeutické kosmetiky. Kosmetika má základ ze 100% přírodních éterických olejů a kvalitních rostlinných olejů, stejně jako dalších bioaktivních látek. 

Nobilis Tilia Šípkový olej BIO 20ml fialové sklo eshop >>



Další zboží:

Nobilis Tilia Deodorant růže 50ml

Nobilis Tilia Deodorant růže 50ml

Receptura přírodního deodorantu kombinuje působení multifunkčních emulgátorů a zinečnatých iontů do silných antimikrobiálních účinků. Deodorant má mírný antiperspirační účinek díky obsahu organicky vázaného zinku, a tak nebrání přirozeným funkcím pokožky. Antimik.. zjistit více >>







Kuchynské koberčeky